گروه رنو فعالیت خود را در سال 1384 با اخذ نمایندگی انحصاری مولتی‌برند بین‌المللی RENO و راه‌اندازی فروشگاه‌های این برند معتبر در ایران، آغاز کرد. مولتی‌برند رنو، پرطرفدارترین و محبوب‌ترین برندهای جهانی در حوزه کیف و کفش را در دل خود جای داده است.

تجربه فروش حضوری و رصد مستقیم نگاه و نیاز خریداران، به تدریج درک ما را نسبت به خواست مشتریان‌مان عمیق‌تر کرد. تا جایی که به گفته مشتریانمان، خرید از فروشگاه‌های رنو یکی از لذت‌بخش‌ترین تجربه‌های خرید بوده است.

اما در تمامی سال‌های فعالیت‌مان، جای خالی یک فروشگاه آنلاین که به صورت تخصصی حوزه کیف و کفش را پوشش دهد، حس کردیم. فروشگاهی که بتواند کالای اورجینال و باکیفیت را همگام با خریداران سایر نقاط جهان به ایرانیان عرضه کند؛ و نیاز کاربران را نه فقط در پایتخت یا شهرهای بزرگ، بلکه در جغرافیایی به وسعت ایران عزیزمان پاسخ گوید.

تولد برندِ «رنو» حاصل اندیشه ما برای رفع این خلا بود. تلاش کرده‌ایم در توسعه رنو از زبده‌ترین کارشناسان و خلاق‌ترین ایده‌پردازان بهره بگیریم، چراکه باور داریم برایند تجربیات پیشین ما و دانش و خلاقیت جوانان این مرز و بوم، نتیجه‌ای جز خلق ارزش و رضایت مشتریان عزیزمان در بر نخواهد داشت.